Dom z dala od miejskiej infrastruktury

625 000 zł

  • Data dodania: 2024.04.14
  • Opublikowana aktualizacja : 2024-04-25 11:02:25
  • Powierzchnia: 107 m²
  • Status:
  • Miejscowość: Kustrzyce

Opis

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie z dostępem do miejskiej infrastruktury?
Nie masz czasu na budowę, ale chciałbyś wykończyć dom według własnego gustu?
Jeśli cenisz uroki podmiejskiego życia i szukasz dla swojej rodziny wyjątkowego domu w spokojnej okolicy to zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą!

Na powierzchnię działki 31 080 m2 (3,18 ha) składają się dwie nieruchomości:

• działka 269 o pow. 20 080 m2, na której znajduję się dom w stanie surowym zamkniętym oraz 3 budynki gospodarcze
• działka 270 o pow. 10 000 m2, z trzech stron ogrodzona, na której MPZP zakłada możliwość częściowej zabudowy jednorodzinnej lub zagrodowej (powierzchnia to zabudowy to ponad 1800 metrów)

Opis nieruchomości
Prezentujemy Państwu na sprzedaż siedlisko położone w miejscowości Kustrzyce, (gmina Sędziejowice). Nieruchomość zlokalizowana 3 minuty drogi od Marzenina, 15 minut od Zduńskiej Woli, 20 minut od Sieradza. Jeżeli natomiast potrzebujesz odwiedzić duże miasto do wjazdu na S8 jest niespełna 5 km i po 30 minutach podróży będziesz w Port Łódź.
Nieruchomość znajduje się z dala od nieprzyjemnego miejskiego ścisku, w sąsiedztwie lasu i nielicznych domów jednorodzinnych. Do działki prowadzi droga asfaltowa.

Na działce 269 znajduję się następujące budynki:

Dom jednorodzinny do wykończenia o powierzchni użytkowej 107,5 m2 (pow. zabudowy 85,7 m2).
Budynek ten ma dwie kondygnację, na parterze znajduję się salon, kuchnia, łazienka, kotłownia i przedsionek. Natomiast na piętrzę przewidziane są dwie sypialnie, garderoba, korytarz i łazienka.
W budynku jest rozprowadzona instalacja elektryczna i hydrauliczna. Ściany wykonane z cegły i pustaka ocieplone styropianem 15 cm. W domu zostały założone okna PCV, na dachu blacha. W budynku tym została wykończona łazienka.

Budynek gospodarczy murowany, częściowo podpiwniczony
Budynek wybudowany w latach 60-70 z cegły, częściowo ocieplony z poddaszem nieużytkowym. Jedno z pomieszczeń ma ponad 72 metry otwartej przestrzeni, w której znajduję się kominek. W tej części budynku została wymieniona instalacja elektryczna. Pomieszczenie to było wykorzystywane na różnego rodzaju warsztaty dla dzieci.

Budynek gospodarczy murowany znajdujący się na wprost wjazdu do nieruchomości.
Budynek ten wykorzystywany był do celów gospodarczych, część główna ma powierzchnię 80 m2.

We wszystkich 3 budynkach zostało zmienione pokrycie dachu- blacha.

Budynek gospodarczy składający się dwóch pomieszczeń o powierzchni 35 i 39 metrów kwadratowych.

Informacje techniczne
Budynki przyłączone są do sieci elektrycznej, woda podłączona jest z wodociągu natomiast dodatkowo znajduję się studnia głębinowa.
Wszystkie informacje techniczne dotyczące materiałów oraz elementów konstrukcji domu dostępne są w naszym biurze.

Zagospodarowanie terenu działki
Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę (około 3 tys metrów) ogrodzona jest płotem betonowym. Na podwórku znajduję się zadaszone miejsce na grilla oraz liczne drzewa dające cień w słoneczne dni.

Stan prawny
Nieruchomość ma uregulowany stan prawny, założona księga wieczysta. Jeżeli nie jesteś rolnikiem, a chcesz kupić tą nieruchomość pomożemy w całym procesie zakupu.

Podsumowanie
Lubisz zwierzęta? A może chciałbyś prowadzić stadninę koni? Warto pomyśleć, możliwości jest wiele na wykorzystanie potencjału tego miejsca.

Serdecznie zapraszam na prezentację!
Zadzwoń, a z przyjemnością opowiem Ci więcej o tej wyjątkowej i dostępnej wyłącznie w naszym biurze ofercie.

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający!

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo ( nr licencji: 28294 )
Justyna Stolarek
House & Flat
Telefon : 512 243 133
www.twojenieruchomosci.com.pl

Wideo

https://youtu.be/P924onJ2ngQ

Ten obiekt jest aktualnie dostępny w naszym biurze House&Flat Justyna Stolarek. Nieruchomość jest dostępna za 625 000 zł. Nieruchomość posiada , oraz ma 107 m². Nieruchomość została wybudowana w roku.


 Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej nieruchomości, skontaktuj się z nami, lub wypełnij formularz kontaktowy.

Kontaktując się przez formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zgoda jest niezbędna, aby odpowiedzieć na Twojego e-maila. Więcej informacji w Polityce Prywatności