HOUSE & FLAT

TWOJE BIURO NIERUCHOMOŚCI W ŁASKU I OKOLICACH

Telefon

+48 512 243 133

Email

biuro@twojenieruchomosci.com.pl

 

Zależy Ci na szybkiej i skutecznej sprzedaży mieszkania? Szukasz komfortowego domu i zastanawiasz się jakie biuro nieruchomości wybrać? Oddaj sprawy w ręce specjalistów! Z nami w bezpieczny sposób sprzedasz swoją nieruchomość.

House&Flat to biuro nieruchomości z siedzibą w Łasku, które pomoże Ci w skutecznej sprzedaży domu, mieszkania czy też działki. Działamy na terenie Łasku, Pabianic, Zduńskiej Woli oraz okolic. Jeżeli potrzebujesz pomocy profesjonalistów umów się z nami na spotkanie.

Naszą misją jest profesjonalna pomoc i wsparcie przy sprzedaży nieruchomości.  Biuro nieruchomości House&Flat spełnia wszystkie wymogi formalne i zawodowe ujęte w przepisach dotyczących uprawnień zawodów rynku nieruchomości. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta korzystającego z naszych usług.

 

Co zyskujesz dzięki współpracy z naszym biurem?

Oszczędność czasu

Przeprowadzamy prezentację nieruchomości, nie musisz przyjeżdżać do klienta. Dodatkowo załatwimy wszystkie dokumenty wymagane do sprzedaży

Pomoc licencjonowanego pośrednika

Właściciel firmy posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (nr licencji 28294).

Dostępność

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni 7 dni w tygodni, jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy obsługę prawną transakcji, dzięki współpracy z radcą prawnym oraz najlepszymi notariuszami. Z nami możesz czuć się bezpiecznie!

Nasze najnowsze nieruchomości:

Poniżej przedstawiamy nasze najnowsze nieruchomości. Jeśli chcesz znaleźć nieruchomość według własnych wytycznych, skorzystaj z naszej wyszukiwarki:

Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego zgiełku? Szukasz lokalu handlowo-usługowego? Lub zależy Ci na kawałku własnego podwórka? Jeżeli tak, to poniższa oferta na pewno przypadnie Ci do gustu! Mam przyjemność …

70 m² 2 sypialni

Co znajdziesz odpowiedniego dla siebie w tym mieszkaniu? – funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń – wyremontowaną i odświeżoną przestrzeń gotową do zamieszkania – spokojne i zielone osiedle w Zduńskiej Woli …

47 m² 3 sypialni

Jak wyobrażasz sobie działkę idealną? Z przestronnym terenem, dużą ilością zieleni, drzewami dookoła i niedaleko lasu? Gdzie w okolicy panuje cisza i spokój a okoliczne pola, lasy, łąki oraz pojedyncze …

73 m² 3 sypialni