HOUSE & FLAT

TWOJE BIURO NIERUCHOMOŚCI W ŁASKU I OKOLICACH

Telefon

+48 512 243 133

Email

biuro@twojenieruchomosci.com.pl

 

Zależy Ci na szybkiej i skutecznej sprzedaży mieszkania? Szukasz komfortowego domu i zastanawiasz się jakie biuro nieruchomości wybrać? Oddaj sprawy w ręce specjalistów! Z nami w bezpieczny sposób sprzedasz swoją nieruchomość.

House&Flat to biuro nieruchomości z siedzibą w Łasku, które pomoże Ci w skutecznej sprzedaży domu, mieszkania czy też działki. Działamy na terenie Łasku, Pabianic, Zduńskiej Woli oraz okolic. Jeżeli potrzebujesz pomocy profesjonalistów umów się z nami na spotkanie.

Naszą misją jest profesjonalna pomoc i wsparcie przy sprzedaży nieruchomości.  Biuro nieruchomości House&Flat spełnia wszystkie wymogi formalne i zawodowe ujęte w przepisach dotyczących uprawnień zawodów rynku nieruchomości. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta korzystającego z naszych usług.

 

Co zyskujesz dzięki współpracy z naszym biurem?

Oszczędność czasu

Przeprowadzamy prezentację nieruchomości, nie musisz przyjeżdżać do klienta. Dodatkowo załatwimy wszystkie dokumenty wymagane do sprzedaży

Pomoc licencjonowanego pośrednika

Właściciel firmy posiada licencję Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (nr licencji 28294).

Dostępność

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni 7 dni w tygodni, jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Bezpieczeństwo

Zapewniamy obsługę prawną transakcji, dzięki współpracy z radcą prawnym oraz najlepszymi notariuszami. Z nami możesz czuć się bezpiecznie!

Nasze najnowsze nieruchomości:

Poniżej przedstawiamy nasze najnowsze nieruchomości. Jeśli chcesz znaleźć nieruchomość według własnych wytycznych, skorzystaj z naszej wyszukiwarki:

Szukasz działki z dobrym dojazdem do Łodzi? Chcesz aby Twoje dzieci mogły pieszo chodzić do szkoły? Lub może zależy Ci na budowie domu parterowego?  Jeżeli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to …

2410 m²

Nie lubisz prac ogrodowych, ale jednak chciałbyś mieć kawałek własnego podwórka? Szukasz działki tuż obok Łasku, z dobrym dojazdem i pełną infrastrukturą? Albo może chcesz po prostu uchronić swoje pieniądze przed inflacją? …

1127 m²

Jakie warunki powinno spełniać Twoje wymarzone mieszkanie? – posiadać 3 pokoje oraz duży balkon – znajdować się w komfortowej lokalizacji Zduńskiej Woli – nie wymagać długotrwałego remontu Jeżeli tak to …

53 m² 3 sypialni